کد خبر : 295
تاريخ ثبت خبر : 28 سپتامبر 2016
ساعت بارگزاری خبر : 10:11 ب.ظ

سیزدهمین جلسه شورای راهبری:


در سیزدهمین جلسه شورای راهبری، مقرر گردید به ۶ نفر از ایده‌پردازانِ کمیسیون مدیریت اسلامی «پژوهانه حمایتی» تعلق گیرد

سیزدهمین جلسه شورای راهبری مرکز نوآوری و ایده‌پردازی علوم انسانی اسلامی (منا) جهت بررسی صلاحیت ایده‎‌پردازان معرفی شده توسط کمیسیون «مدیریت اسلامی»، مورخ 7/ 7/ 1395 در دانشگاه امام صادق علیه‌السلام تشکیل گردید.

سیزدهمین جلسه شورای راهبری مرکز نوآوری و ایده‌پردازی علوم انسانی اسلامی (منا) جهت بررسی صلاحیت ایده‎‌پردازان معرفی شده توسط کمیسیون «مدیریت اسلامی»، مورخ ۷/ ۷/ ۱۳۹۵ در دانشگاه امام صادق علیه‌السلام تشکیل گردید.

در این جلسه که با حضور دکتر امامی(عضو شورای راهبری)، دکتر جوانعلی‌آذر (نماینده کمیسیون مدیریت اسلامی)، دکتررازینی(عضو شورای راهبری) و دکتر نعمتی(عضو شورای راهبری) تشکیل شد، پژوهانه حمایتی در حوزه «مدیریت اسلامی» برای مدّت حدّاکثر یکسال به ۳ نفر از ایده‌پردازان و همچنین در حوزه «علوم انسانی اسلامی» به ۳ نفر دیگر از ایده‌پردازان تعلّق گرفت. در ضمن مقرر شد این افراد برای برخورداری از این حمایت، تفصیل ایده‌ای که در خصوص آن طی سال آینده پژوهش می‌نمایند و اسامی افراد پیشنهادی همکار را ارسال نمایند تا تصمیم نهایی صورت گیرد.

در ادامه جلسه مصوب گردید ۱ نفر از ایده‌پردازان در حوزه «علوم انسانی اسلامی» ایده‌ی نو و ارزشمند خود را برای ارائه در نشست ایده‌پردازی و نوآوری(نشان) ارائه دهد تا مورد ارزیابی قرار گیرد.

بدین ترتیب از مجموع ۴۶ پرونده بررسی شده در مرحله اولیه، تعداد ۱۷ پرونده برای بررسی به شورا ارسال شده بود که مجموعاً تعداد ۸ پرونده به تأیید نهایی شورا رسید و سایر پرونده‌ها فعلاً در اولویت حمایت مرکز قرار نگرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *