کد خبر : 436
تاريخ ثبت خبر : 2 فوریه 2017
ساعت بارگزاری خبر : 12:59 ب.ظ

در هجدهمین جلسه شورای راهبری مصوب گردید:


پژوهانه حمایتی در حوزه «علوم انسانی اسلامی» برای مدّت حدّاکثر یکسال به ۱ نفر از برگزیدگان کمیسیون علوم سیاسی اسلامی تعلّق می گیرد

هجدهمین جلسه شورای راهبری مَنا جهت بررسی صلاحیت ایده‎‌پردازان معرفی شده توسط کمیسیون «علوم سیاسی اسلامی» با حضور دکتر اسماعیلی، دکتر امامی، دکتر سپهری و دکتر نعمتی مورخ 22/ 10/ 95 در دانشگاه امام صادق «علیه‌السلام» تشکیل گردید.

هجدهمین جلسه شورای راهبری مَنا جهت بررسی صلاحیت ایده‎‌پردازان معرفی شده توسط کمیسیون «علوم سیاسی اسلامی» با حضور دکتر اسماعیلی (نماینده کمیسیون علوم سیاسی اسلامی)، دکتر امامی (رئیس مرکز رشد دانشگاه امام صادق علیه‌السلام و عضو شورای راهبری) دکتر سپهری (عضو شورای راهبری) و دکتر نعمتی (رئیس منا و عضو شورای راهبری) مورخ ۲۲/ ۱۰/ ۹۵ در دانشگاه امام صادق «علیه‌السلام» تشکیل گردید.

در این جلسه مقرر گردید پژوهانه حمایتی در حوزه «علوم انسانی اسلامی» برای مدّت حدّاکثر یکسال به ۱ نفر از ایده‌پردازان تعلّق گیرد. در ضمن مقرر شد ایشان برای برخورداری از این حمایت، تفصیل ایده‌ای که در خصوص آن طی سال آینده پژوهش می‌نماید را ارسال نماید تا تصمیم نهایی صورت گیرد.

در ادامه جلسه مصوب گردید ۱ نفر از ایده‌پردازان در حوزه «علوم انسانی اسلامی» ایده‌ی نو و ارزشمند خود را برای ارائه در نشست ایده‌پردازی و نوآوری(نشان) ارائه دهد تا مورد ارزیابی قرار گیرد.

همچنین در این جلسه مقرر گردید مقالات و ایده‌های خوب شناسایی و در سایت قرار داده شود تا مورد استفاده پژوهشگران حوزه علوم انسانی اسلامی قرار گیرد.

بدین ترتیب از مجموع ۵۷ پرونده بررسی شده در مرحله اولیه، تعداد ۸ پرونده برای بررسی به شورا ارسال شده بود که مجموعاً تعداد ۳ پرونده به تأیید نهایی شورا رسید و سایر پرونده‌ها فعلاً در اولویت حمایت مرکز قرار نگرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *