کد خبر : 1452
تاريخ ثبت خبر : 31 اکتبر 2017
ساعت بارگزاری خبر : 1:22 ب.ظ


نقش مَنا در چهارمین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی

دکتر نعمتی : 6 مقاله معرفی شده از سوی مرکز، علاوه بر اینکه در سطح علمی پژوهشی تشخیص داده شد، در روز افتتاحیه کنگره در کمیسیون‌های مختلفی ارائه گردید.

به گزارش مرکز نوآوری و ایده پردازی علوم انسانی اسلامی (مَنا) ، دکتر محمد نعمتی (رئیس منَا) در رابطه با نقش این مرکز در برگزاری چهارمین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی گفت: با توجه به مأموریت‌ مرکز در شناسایی و حمایت از ایده‌پردازان جوان، تاکنون ۲۶ نشست ایده‌پردازی و نوآوری در علوم انسانی اسلامی (نشان) در شهرهای مختلف کشور برگزار گردیده و مقالاتی که صلاحیت لازم را داشتند و همچنین دیگر مقالات معرفی شده به مرکز پس از راهنمایی اساتید و ارزیابی به دبیرخانه چهارمین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی معرفی گردید.

   پس از ارزیابی مقالات معرفی شده از سوی دبیرخانه کنگره، برخی از مقالات در سطح علمی پژوهشی تشخیص داده نشد. چند مقاله با اصلاحات در سطح علمی پژوهشی تشخیص داده شد و ۶ مقاله نیز علاوه بر اینکه در سطح علمی پژوهشی تشخیص داده شد، در روز افتتاحیه کنگره در کمیسیون‌های مختلفی ارائه گردید که شرح آن در ذیل آمده است.

    همچنین در این روز نمایشگاهی از محصولات مرکز که شامل پوسترهایی از نشست های ایده‌پردازی و نوآوری در علوم انسانی اسلامی (نشان) بود، دائر گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *